GTranslate

 

 

 

 

 Představujeme Vám In-Ear sluchátka Anticer , která jsou určena pro profesionální hudebníky, hudební nadšence, reportéry a všechny ostatní, kteří si chtějí vychutnat brilantní, vyvážený zvuk dvoupásmových reproduktorů (Dual High-Definition, MicroDrives).

 Pro nejnáročnější zákazníky, jsme připravili sluchátka třípásmová, kde crossover rozděluje zvukový signál mezi Woofer, Midrange a Tweeter (basový, středový a výškový reproduktor). Díky této sestavě oceníte křišťálově čistý zvuk s nekompromisním vykreslením a separací detailů.

 O výhodách technologie Balanced Armature kterou jsou vyrobeny tyto reproduktory od předního výrobce audio komponent firmy Knowles se můžete přesvědčit na vlastní uši nebo na přiloženém videu.

                            

                           

 

 Díky více než 25. leté praxi s výrobou otoplastiky, zaručujeme dokonalé provedení individuálních sluchátek, která dosahují útlumu 35-40dB od okolního ruchu.

 Naše sluchátka jsou osazena unikátní patentovanou ochranou proti vniknutí nečistot do reproduktorů, která Vám zajistí jejich správnou a dlouhou životnost.

 V naší nabídce najdete více barevných variant sluchátek . Nabízíme i možnost zapojení originálních kablíků s ovládáním pro smartphony,  iPhon, iPad, iPod atd.

K výrobě sluchátek jsou potřeba kvalitní otisky uší, které Vám zhotoví ORL- foniatr v místě bydliště.

Po předchozí domluvě  je možné otisky vyrobit také v naší provozovně.

Technické listy použitých reprodukturů, fotogalerii, varianty provedení a ceny najdete v našem

eshopu

odkaz zde      

 

 

      

 

 

 

 

 

 

 

Kde nás najdete