Hlavní nabídka

GTranslate

 

Vážení zákazníci,

dle nařízení vlády máme v současné době omezený provoz pro veřejnost na provozovně. Bez omezení přijímáme opravy sluchadel poštou. Opravy stále děláme v co nejkratším čase. Bez omezení jsou také objednávky přes eshop, telefonem či mailem.

Provozní informace  na prodejně:

1.prodejna funguje jako výdejna objednávek přes eshop, telefonických a mailových objednávek - platí pro baterie a kompenzační pomůcky

2.sluchadlo do opravy můžete přinést osobně a zase si ho vyzvednout, až vám zavoláme, že je oprava hotova. Není možné na opravu sluchadla osobně čekat.

3.Doporučujeme, abyste si zavolali předem - domluvíme se přesně, kdy a v kolik přijdete.

Prosíme vás o dodržování bezpečnostních pravidel: nošení roušek, dodržování dostatečného odstupu od našeho pracovníka i ostatních klientů. Pokud se necítíte dobře, odložte návštěvu naší provozovny.

 

Opravy sluchadel nám můžete posílat na naši adresu: Anticer s.r.o., Tomanova 3, 301 00 Plzeň. Opravy vyřizujeme co nejrychleji a posíláme zpět na dobírku (pokud budete chtít platit převodem, domluvte se telefonicky nebo to napište v průvodním dopise - prosím o uvedení telefonního čísla a mailové adresy pro zaslání podkladů k platbě).

Plánované servisní prohlídky sluchadel - můžete přijít se zpožděním, až se epidemie uklidní nebo sluchadlo pošlete poštou.

Potřebujete- li poradit, kontaktujte nás emailem nebo telefonem 377 420 934.

Pevné zdraví přeje

Anticer s.r.o.

 

Zvukovodová sluchadla Anticer vyrábíme již do roku 1992. Používáme švýcarskou technologii výroby. Záruční dobu dva roky poskytujeme již od roku 1998. Máme rychlý a pečlivý servis vybavený přesnou měřící a výpočetní technikou.

Jsme též prvním výrobcem In-ear sluchátek v ČR, která jsou určena jak pro profesionální hudebníky, tak pro všechny hudební nadšence nebo televizní reportéry, kteří si chtějí vychutnat brilantní a vyvážený zvuk dvoupásmových reproduktorů (Dual High-Definition MicroDrivers - technologie reproduktorů je balanced armature) bez rušivých vlivů okolí.

Dále nabízíme:

  • opravy zvukovodových a závěsných sluchadel (sluchadlo na opravu nám můžete zaslat poštou nebo přinést osobně do firmy - opravy zpravidla na počkání)
  • kompenzační pomůcky pro sluchově postižené (kompletní sortiment najdete v našem e-shopu i na našich internetových stránkách) - světelné a zvukové signalizace zvonění bytového zvonku, zvonění telefonu, pláče dítěte apod., vibrační budíky, telefony se zesíleným zvukem, bezdrátové zařízení umožňující poslech televize, rozhlasu apod., individuální přenosné naslouchací přístroje, indukční smyčky..)
  • kvalitní baterie do sluchadel
  • vyrábíme individuální ušní tvarovky(zhotovované na míru přesně podle otisku ucha konkrétního klienta)
  • vyrábíme protihlukové ucpávky, vhodné též pro plavce
  • univerzální ušní koncovky a další potřeby pro sluchově postižené
  • individuální poradenství

 

Společnost Anticer s.r.o. společně s neziskovou organizací Audiohelp, z.s. (dříve Český klub nedoslýchavých HELP) (www.audiohelp.cz) nabízí komplexní služby pro sluchově postižené. Prostřednictvím poradenských středisek Audiohelpu (Plzeň, Brno, Ústí nad Orlicí, Uherský Brod, Břeclav, Pardubice, Přerov) mohou těchto komplexních služeb využít nejen sluchově postižení z Plzeňského kraje, kde tyto komplexní služby jsou poskytovány pod jednou střechou v sídle Audiohelpu v Tomanově ulici č.3/5, Plzeň Bory, ale i sluchově postižení z dalších krajů naší republiky.

 

Telefon: 377 420 934

Kde nás najdete